Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Katalog

Povolené filtry:
Terciální vzduch
Přívod ext. vzduchu
Horní vývod kouřovodu
Zadní vývod kouřovodu
Palivo: dřevo
Palivo: uhlí
Palivo: uhelné brikety
Palivo: hnědouhelné brikety
Palivo: ekobrikety
Barva černá
Barva šedá
Barva antracit
Palivo: dřevěné brikety

Naše prodejna

Naše prodejna

Na více jak 300m² pro Vás vystavujeme přes 100 kusů krbových kamen (dalších 100-150 kusů skladem). Samozřejmostí je dovoz objednaného zboží až k Vám domů, do vzdálenosti 100 km zdarma.

Naší prodejnu naleznete na adrese Touchovice 122, 44001 Touchovice. GPS souřadnice jsou: 50°18'03.2"N 13°44'03.6"E

Krbové vložky 

produktů na stránku
 • Krbová vložka s výměníkem HAAS+SOHN Vesuvio 18 s výměníkem se vyrábí v barvě antracit. Regulace externího přívodu vzduchu, komínová klapka, možnost otvírání z levé i z pravé strany, snadné čištění výměníku.

 • Krbová vložka s výměníkem HAAS+SOHN Vesuvio 20 s výměníkem se vyrábí v barvě antracit. Regulace externího přívodu vzduchu, komínová klapka, možnost otvírání z levé i z pravé strany, snadné čištění výměníku.

 • Krbová vložka ABX Derby 6/51 s lomeným sklem má jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon 9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1,9 kg/h suchého dřeva. Vložka je ocelová, ohniště je vyloženo vermeculitem. Popelník je pod ocelovým roštem.

 • Krbová vložka ABX Preston má jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3,5–9 kW. Je schopna vytopit prostor 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2,4 kg suchého dřeva za hodinu. Jedná se o ocelovou vložku, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový, popelník je skrytý za dvířky.

 • Krbová vložka ABX Glasgow má jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 80 – 200 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2,6 kg/h suchého dřeva. Jedná se o ocelovou vložku, s litinovými dvířky, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Součástí vložky je teplovzdušný plášť.

 • Krbová vložka ABX Derby 6/57 Plan s rovným sklem má jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon 9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1,9 kg/h suchého dřeva. Vložka je ocelová, ohniště je vyloženo vermeculitem. Popelník je pod ocelovým roštem.

 • Krbová vložka ABX Derby 6/57 Panorama s válcovým (oblým) sklem má jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon 9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1,9 kg/h suchého dřeva. Vložka je ocelová, ohniště je vyloženo vermeculitem. Popelník je pod ocelovým roštem.

 • Krbová vložka ABX Derby 6/57 Prisma s lomeným sklem má jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon 9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2,4 kg/h suchého dřeva. Vložka je ocelová, ohniště je vyloženo vermeculitem. Popelník je pod ocelovým roštem.

 • Krbová vložka ABX Oxford má jmenovitý výkon 10 kW regulovatelný v rozmezí 5 až 12kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 100 – 240 m³. Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu je 3,2 kg/h suchého dřeva. Krbová vložka ABX Oxford je vyrobena...

 • Krbová vložka kamna ABX York K má jmenovitý výkon 7 kW regulovatelný v rozmezí 3,5–9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m³. Jedná se o kombinovanou krbovou vložku: krbová vložka je ocelová, dvířka, přední rám a rošt jsou litinové, topeniště je vyloženo vermeculitem. Krbová vložka ABX York K má přívod terciálního vzduchu.

 • Litinová krbová vložka ABX York L má jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3,5–9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70–180 m³. Jedná se o litinovou krbovou vložku, topeniště je vyloženo vermeculitovými deskami. Krbová vložka ABX York L má přívod terciálního vzduchu.

 • Krbová vložka s výměníkem CTM MAJOR 27 kW Prisma, výsuvná dvířka, prismatické sklo. Teplovodní krb se sekundárním spalováním a přívodem externího vzduchu. Výkon 27 kW (20,5 kW výkon výměníku). Ocelový dvou plášť s lamelovým výměníkem. Výsuvná dvířka - obloukové sklo. Varianta s chladící bezpečnostní smyčkou nebo bez. Provedení 1,5 bar.