Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Katalog

Terciální vzduch
Přívod ext. vzduchu
Horní vývod kouřovodu
Zadní vývod kouřovodu
Palivo: dřevo
Palivo: uhlí
Palivo: uhelné brikety
Palivo: hnědouhelné brikety
Palivo: ekobrikety
Barva černá
Barva šedá
Barva antracit
Palivo: dřevěné brikety

Naše prodejna

Naše prodejna

Na více jak 300m² pro Vás vystavujeme přes 100 kusů krbových kamen (dalších 100-150 kusů skladem). Samozřejmostí je dovoz objednaného zboží až k Vám domů, do vzdálenosti 100 km zdarma.

Naší prodejnu naleznete na adrese Touchovice 122, 44001 Touchovice. GPS souřadnice jsou: 50°18'03.2"N 13°44'03.6"E

Krbové vložky bez výměníku 

produktů na stránku
 • Krbová vložka Square 68 Trilateral je elegantní krbová vložka, která má prosklení ze tří straně. Toto řešení Vám nabízí mnohem větší požitek z plamenů a zůtulňuje vaše bydlení. Je vyrobena ve stylovém, minimalistickém designu a velkými skleněnými dvířky umožňující volný pohled na tančící plameny.

 • Krbová vložka Square 75 Front je praktická a elegantní krbová vložka, která Vám vytvoří útulné a ekologii nezatěžující vytápění. Je vyrobena ve stylovém, minimalistickém designu se zcela hladkou přední částí, která je převážně tvořena velkými skleněnými dvířky umožňující volný pohled na tančící plameny.

 • Krbová vložka Square 75 Tunnel je úžasná průhledová krbová vložka s obrovským prosklením z obou stran, což nám umožňuje sledovat například překrásný oheň z obývacího pokoje a zároveň z kuchyně. Pokud se podíváme na trendy na trhu vytápění, vidíme opět v posledních letech nárůst v prodeji právě krbových vložek.

 • Krbová vložka HAAS+SOHN Jonava IV se vyrábí v barvě černá, smaltovaná dvířka.

 • Krbová vložka HAAS+SOHN Malvik IV se vyrábí v barvě černá.

 • Krbová vložka HAAS+SOHN Novara se vyrábí v barvě antracit. Dvojité prosklení a antireflexivní sklo.

 • Krbová vložka ABX Derby 6/51 s lomeným sklem má jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon 9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1,9 kg/h suchého dřeva. Vložka je ocelová, ohniště je vyloženo vermeculitem. Popelník je pod ocelovým roštem.

 • Krbová vložka ABX Preston má jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3,5–9 kW. Je schopna vytopit prostor 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2,4 kg suchého dřeva za hodinu. Jedná se o ocelovou vložku, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový, popelník je skrytý za dvířky.

 • Krbová vložka ABX Glasgow má jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 80 – 200 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2,6 kg/h suchého dřeva. Jedná se o ocelovou vložku, s litinovými dvířky, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Součástí vložky je teplovzdušný plášť.

 • Krbová vložka ABX Derby 6/57 Plan s rovným sklem má jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon 9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1,9 kg/h suchého dřeva. Vložka je ocelová, ohniště je vyloženo vermeculitem. Popelník je pod ocelovým roštem.

 • Krbová vložka ABX Derby 6/57 Panorama s válcovým (oblým) sklem má jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon 9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1,9 kg/h suchého dřeva. Vložka je ocelová, ohniště je vyloženo vermeculitem. Popelník je pod ocelovým roštem.

 • Krbová vložka ABX Derby 6/57 Prisma s lomeným sklem má jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon 9 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2,4 kg/h suchého dřeva. Vložka je ocelová, ohniště je vyloženo vermeculitem. Popelník je pod ocelovým roštem.