Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Katalog

Povolené filtry:
Nominální výkon
Průměr kouřovodu
Přívod ext. vzduchu
Účinnost
Horní vývod kouřovodu
Zadní vývod kouřovodu
Palivo: dřevo
Palivo: ekobrikety
Barva černá

Naše prodejna

Naše prodejna

Na více jak 300m² pro Vás vystavujeme přes 100 kusů krbových kamen (dalších 100-150 kusů skladem). Samozřejmostí je dovoz objednaného zboží až k Vám domů, do vzdálenosti 100 km zdarma.

Naší prodejnu naleznete na adrese Touchovice 122, 44001 Touchovice. GPS souřadnice jsou: 50°18'03.2"N 13°44'03.6"E

Ostatní 

 • Krbová sestava HAAS+SOHN Krbová stavebnice Elsass II. V provedení pískovec rainbow a ruivona. Vložka Malvik IV.

 • Krbová sestava HAAS+SOHN Krbová stavebnice Rhone II. Rohový model, vložka Malvik IV. V provedení pískovec rainbow a ruivona.

 • Zahradní pec Amphora Basic je ideální pro venkovní používání. Základní stavebnici postavíte za 15 minut. Díky systému zámků do sebe díly žárobetonu lehce zapadnou bez nutnosti použití spojovacích materiálů. Pec je určena k...

 • Zahradní pec Amphora Plus je ideální pro venkovní užívání. Variantu pece s kompletní izolací a korpusem z glazovaného betonu můžete postavit na jakýkoliv vlastní podstavec. Každá pec je ručně glazovaná, což dává ještě více vyniknout její kráse. Díky tomu má také každá pec jinou barevnou strukturu a odstín. Možnost dodání i s glazovaným čelním portálem v...

 • Zahradní pec Amphora Ready je ideální pro venkovní užívání. Začněte péct hned s variantou Ready. Oproti variantě Plus obsahuje navíc robustní stojan, který nabízí praktické odkládací plochy pro přípravu jídla,...

 • Zahradní pec Amphora Ready s kolečky je ideální pro venkovní užívání. Začněte péct hned s variantou Ready. Oproti variantě Plus obsahuje navíc robustní stojan, který nabízí praktické odkládací plochy pro přípravu jídla, umístění příslušenství nebo zásobu dřeva...

 • Zahradní pec Amphora Tour je ideální pro venkovní užívání. Jezděte s pecí, kamkoliv se vám zrovna zachce. Pec je umístěna na speciálně upraveném přívěsném vozíku s dvojitým odpružením a velkým úložným prostorem. Každá pec je ručně glazovaná, což dává ještě více vyniknout její kráse. Díky tomu má také každá pec jinou barevnou strukturu a odstín.

 • ABX Zahradní krb s udírnou Rozměry (vxšxh): 2253mm x 1020mm x 694mm. Maximální délka polen: 650mm x 200mm. Připojení kouřovodu horní. Druh paliva dřevo, dřevěné brikety. Minimální tah komínu 12 Pa.

 • ABX Zahradní krb bez udírny Rozměry (vxšxh): 2253mm x 1020mm x 694mm. Maximální délka polen: 650mm x 200mm. Připojení kouřovodu horní. Druh paliva dřevo, dřevěné brikety. Minimální tah komínu 12 Pa.

 • Tipi je unikátní designový venkovní krb a zároveň i venkovní gril díky vkládanému nerezovému roštu. Tento krb tvarem připomínající indiánské obydlí típí je vyrobeno z nízkolegované oceli (corten steel), která se svou ochranou proti korozi (rez vytváří ochranný štít) hodí pro každou zahradní architekturu.

 • Troll 700 je litinový (smaltovaný) venkovní, multifunkční, mobilní krb / gril / udírna / ohniště. Vlastní korpus má prosklená dvířka s regulací přívodu vzduchu a další ovládání přívodu vzduchu je přímo ze spodu. To umožňuje výbornou regulovatelnost výkonu a dokonalé vyladění teploty.

 • Aduro venkovní krb/gril je vyroben z 3 mm tlusté nízkolegované oceli. Nízkolegovaná ocel se neustále vyvíjí a v průběhu doby regeneruje. Tento proces dává povrchu krásnou patinu, velkou odolnost a má ochranný efekt, díky němuž je možné nechávat krb venku po celý rok.