Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Katalog

Terciální vzduch
Varná plotna
Přívod ext. vzduchu
Možnost výměníku
Horní vývod kouřovodu
Zadní vývod kouřovodu
Palivo: dřevo
Palivo: uhlí
Palivo: uhelné brikety
Palivo: hnědouhelné brikety
Palivo: hnědé uhlí
Palivo: ekobrikety
Barva černá
Barva šedá
Barva hnědá
Barva červená
Barva zelená
Barva nerez
Barva modrá
Barva bílá
Barva antracit
Barva stříbrná
Palivo: dřevěné brikety
Barva béžová
Automatická regulace sekundárního spalování
Barva žlutá

Naše prodejna

Naše prodejna

Na více jak 300m² pro Vás vystavujeme přes 100 kusů krbových kamen (dalších 100-150 kusů skladem). Samozřejmostí je dovoz objednaného zboží až k Vám domů, do vzdálenosti 100 km zdarma.

Naší prodejnu naleznete na adrese Touchovice 122, 44001 Touchovice. GPS souřadnice jsou: 50°18'03.2"N 13°44'03.6"E

Krbová kamna bez výměníku 

produktů na stránku
 • Krbová kamna Pevex 1 Panorama jsou novinkou v sortimentu značky Pevex. Jedná se o velmi odolná krbová kamna vyrobena z ušlechtilé kamnářské oceli s prosklením ze tří stran, takže můžete sledovat hru plamenů i z boků kamen. Specialitou těchto kamen jsou boční skla s...

 • Krbová kamna Pevex 1S Panorama jsou novinkou v sortimentu značky Pevex. Jedná se o velmi odolná krbová kamna vyrobena z ušlechtilé kamnářské oceli s prosklením ze tří stran, takže můžete sledovat hru plamenů i z boků kamen. Jsou to v podstatě krbová kamna Pevex 1 Panorama postavena na podstavec, který zároveň slouží jako prostor pro skladování dřeva.

 • Krbová kamna Pevex 8 jsou velmi odolná krbová kamna od britského výrobce Pevex Enterprises Ltd. vyrobena z ušlechtilé kamnářské oceli DD11.

 • Krbová kamna Pevex 8S jsou velmi odolná krbová kamna od britského výrobce Pevex Enterprises Ltd. vyrobena z ušlechtilé kamnářské oceli DD11 o tl. 5mm. Jsou to v podstatě krbová kamna Pevex 8 postavena na podstavec, který zároveň slouží jako...

 • Krbová kamna Pevex 8 Panorama jsou 6kW verzí populárních kamen Pevex 1 Panorama. Rozdíl mezi těmito 2 typy je pouze v hloubce kamen, ostatní parametry jsou identické.

 • Krbová kamna Pevex 8S Panorama. Specialitou těchto kamen jsou boční skla s nepřilnavou vnitřní vrstvou, která zaručují, že tato skla zůstanou vždy čistá a vy si budete moci užít krásu plamenů i z boků kamen.

 • Krbová kamna Pevex 3 jsou nejmenší krbová kamna jak velikostí tak výkonností - s nominálním výkonem pouhé 3 kW (regulovatelností výkonu od 1 kW až po maximální výkon 5 kW).

 • Krbová kamna PEVEX 4 jsou výbornou volbou pro ty, kteří hledají kamna s nízkým výkonem, vysokou účinností, čistotou spalin a dlouhou výdrží. Kamna jsou stejně jako ostatní modely vyrobena z ušlechtilé kamnářské oceli o tloušťce 5mm.

 • Krbová kamna PEVEX 5 jsou výbornou volbou pro ty, kteří hledají kamna s nízkým výkonem, vysokou účinností, čistotou spalin a dlouhou výdrží. Kamna jsou stejně jako ostatní modely vyrobena z ušlechtilé kamnářské oceli o tloušťce 5mm.

 • Krbová kamna PEVEX 6 s nominálním výkonem 6kW mají vysokou účinnost, čistotou spalin a dlouhou výdrž. Kamna jsou stejně jako ostatní modely vyrobena z ušlechtilé kamnářské oceli o tloušťce 5mm a mají velice prostornou spalovací komoru.

 • Krbová kamna Aduro 1-1. Kruhová konstrukce a zakulacené sklo dvířek tohoto modelu maximalizuje možnost pohledu na plameny ze všech koutů místnosti. Aduro 1-1 uspokojí Vaše nejnáročnější designové požadavky kladené na současné moderní bydlení.

 • Krbová kamna Aduro 1-1SK v černé barvě jsou kamna v obkladu z finského mastku, umístěného na obou bocích kamen i jako horní deska. Mastek je unikátní přírodní materiál - kámen, mající jako hlavní vlastnost schopnost absorbovat teplo, které po vyhasnutí kamen po dlouhou dobu uvolňuje.