Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Seznam produktů od výrobce Leenders

produktů na stránku
 • Design a technologie krbových kamen Boxer Plus je založena na kamnech Boxer z roku 1982, což dává více než 30 let zkušeností. Krbová kamna Boxer vyvinul Harrie Leenders společně s TU Eindhoven se zaměřením na velmi pokročilou technologii spalování.

 • Krbová kamna Cylon jsou štíhlá a dynamická konvekční krbová kamna na dřevo válcovitého tvaru. Jeho velká vertikální dvířka otevírají nádherný pohled na celé topeniště a oheň. Elegantní a skromný Cylon je určen také pro vytápění malých místností.

 • Krbová kamna Dia jsou sofistikovaná, rafinovaná a minimalistická krbová kamna. Jejich tvar umožňuje pevné upevnění na zdi, nebo pootočení až do 45° na obě strany. Široká spalovací komora a pohled přes velké sklo umožňuje překrásný pohled na hravé plameny. Kromě toho se tato kamna zahřívají rychle a efektivně pomocí malého množství dřeva.

 • Krbová kamna Dia Base jsou sofistikovaná, rafinovaná a minimalistická krbová kamna na tzv. kuří noze s možností natáčení o 360°, nebo 2 x 45°, záleží pouze na vaší potřebě. Široká spalovací komora a pohled přes velké sklo umožňuje překrásný pohled na hravé plameny. Kromě toho se tato kamna zahřívají rychle a efektivně pomocí malého množství dřeva. Tato...

 • Krbová kamna Doran, to je elegance. Tato krbová kamna oblých tvarů mají otočnou spalovací komoru 2x 45°, což vám umožní sledovat hru plamenů kdekoliv v místnosti. Maximální prosklení nám umožní pohled na celou spalovací komoru, což zvyšuje požitek z hořícího dřeva. Navíc spalovací komora je vybavena patentovaným keramickým betonem Prisolith a Prestolith...

 • Stávající řada krbových kamen Fuga byla nyní rozšířena o nový typ Fuga eL. Nápadným znakem jsou jemně zakřivená dvířka, otočná základna a dokonalé spalování. Novinkou je elegantní proužek, robustní boční žebra a uzavřený vrchol. Nový typ Fuga je ze hlediska designu oblejší, tišší a měkčí.

 • Krbová kamna Fuga M: otočný oheň v objektu. Jak je možné, že jsou stále moderní kamna Fuga M, která jsou již po dobu 15 let (s několika omlazeními) stále v souladu s dobou? Fuga M má oheň přímo ve středu. Vzhledem k širokým a zakulaceným dvířkům a otočnou základnou má uživatel vždy pěkný výhled na oheň.

 • Krbová kamna Fuga S: menší bratr kamen Fuga M. Fuga S má oheň přímo ve středu. Vzhledem k širokým a zakulaceným dvířkům a otočnou základnou má uživatel vždy pěkný výhled na oheň.

 • Krbová kamna HL 2 jsou cenově dostupná, nenáročná, jednoduchá a malá krbová kamna s dvojí funkcí. Ta spočívá v tom, že po vyjmutí dvířek se kamna dají využívat i jako krb.

 • Krbová kamna HL 2 wall jsou závěsná kamna vzniklá z typu HL 2. Jedná se o cenově dostupná, nenáročná, jednoduchá a malá krbová kamna s dvojí funkcí. Ta spočívá v tom, že po vyjmutí dvířek se kamna dají využívat i jako krb.

 • Krbová kamna HL 4 jsou dvouplášťová (konvekční) krbová kamna což zajišťuje lepší spalování. Jedná se o cenově dostupná, nenáročná a jednoduchá krbová kamna.

 • Design a technologie krbových kamen Mats vychází z modelu Boxer Plus a je založena na kamnech Boxer z roku 1982, což dává více než 30 let zkušeností. Krbová kamna Mats vyvinul Harrie Leenders společně s TU Eindhoven se zaměřením na velmi pokročilou technologii spalování.