Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Katalog

Průměr kouřovodu
Terciální vzduch
Přívod ext. vzduchu
Horní vývod kouřovodu
Zadní vývod kouřovodu
Palivo: dřevo
Palivo: uhelné brikety
Palivo: hnědouhelné brikety
Palivo: ekobrikety
Barva černá
Barva šedá
Barva hnědá
Barva zelená
Barva krémová
Palivo: dřevěné brikety
Barva tabák
Barva karamel
Barva medovník
Barva slonová kost
Barva lesklá černá
Barva bordeaux
Barva terakota
Barva camel

Naše prodejna

Naše prodejna

Na více jak 300m² pro Vás vystavujeme přes 100 kusů krbových kamen (dalších 100-150 kusů skladem). Samozřejmostí je dovoz objednaného zboží až k Vám domů, do vzdálenosti 100 km zdarma.

Naší prodejnu naleznete na adrese Touchovice 122, 44001 Touchovice. GPS souřadnice jsou: 50°18'03.2"N 13°44'03.6"E

Kachlová kamna 

produktů na stránku
  • Kachlová kamna ABX Iberia K kachlový sokl s teplovodním výměníkem 6.9 kW na kachlovém sokluv provedení bordo, hnědá, zelená mají jmenovitý výkon 10,4 kW, z toho do výměníku 6,9kW a do prostoru 3,5kW. Objem výměníku je 6l. Použitá krbová vložka je ocelová, dvířka a rošt jsou litinové, topeniště je vyloženo vermeculitem.

  • Kachlová kamna ABX Kaledonie K s teplovodním výměníkem 6,9 kW v provedení kachle zelená, hnědá nebo písková mají jmenovitý výkon 10,4 kW. Jmenovitý výkon do prostoru je 3,5 kW, jmenovitý výkon do výměníku 6,9 kW. Použitá krbová vložka je ocelová, dvířka a rošt jsou litinové, topeniště je vyloženo vermeculitem.

  • Kachlová kamna ABX Kaledonie K color s teplovodním výměníkem 6,9 kW v provedení kachle picasso-písková, šedá-písková nebo picasso-tabak mají jmenovitý výkon 10,4 kW. Jmenovitý výkon do prostoru je 3,5 kW, jmenovitý výkon do výměníku 6,9 kW. Použitá krbová vložka je ocelová, dvířka a rošt jsou litinové, topeniště je vyloženo vermeculitem.

  • Kachlová kamna ABX Marina KP kachlový sokl s teplovodním výměníkem 6,9 kW v provedení kachle zelená, hnědá nebo písková mají jmenovitý výkon 10,4 kW, z toho do místnosti 3,5 kW a do výměníku je 6,9 kW. Použitá krbová vložka je ocelová, dvířka a rošt jsou litinové, topeniště je vyloženo vermeculitem.

  • Kachlová kamna ABX Karelie na kachlovém soklu s teplovodním výměníkem 10,6 kW v provedení kachle hnědá, zelená nebo písková mají jmenovitý výkon 14,6 kW. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 146–332 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 4,2 kg/h suchého dřeva.

  • Kachlová kamna ABX Karelie s teplovodním výměníkem 10,6 kW v provedení kachle hnědá, zelená nebo písková mají jmenovitý výkon 14,6 kW. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 146–332 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 4,2 kg/h suchého dřeva.

  • Krbová kachlová kamna ABX Laponie s teplovodním výměníkem 10,6 kW na bílém soklu v provedení kachle hnědá, zelená nebo písková mají jmenovitý výkon 14,6 kW z toho do výměníku 10,5 kW a do prostoru 4,1 kW. V kamnech je použita krbová vložka ABX Oxford s výměníkem 10 kW.