Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Seznam produktů od výrobce Heta

produktů na stránku
 • Krbová kamna Green Fire 100 jsou krbová kamna na pelety v moderním minimalistickém skandinávském designu s velkým prosklením v litinových dvířkách. Horní plnící dvířka kamen mohou být v sedmi různých barvách. Kamna Green Fire 100 jsou řízena elektronicky a jsou vybavena termostatem, takže fungují jako radiátor.

 • Green Fire 200 jsou krbová kamna na pelety v moderním minimalistickém skandinávském designu s velkým prosklením v litinových dvířkách. Tato litinová dvířka mohou být smaltována do 9 různých barev.Kamna Green Fire 200 také nově nabízí kromě ocelové konstrukce obklad z mastku, pískovce a keramiky, kde je výběr přes 40 odstínů.

 • Krbová kamna Inspire 40 vyniká svým malým rozměrem a účinným hořením. Ohromí hlavně perfektní a čisté spalování vč. systému oplachu skel vzduchem a možnost smaltování dvířek do 7 barev. Velice pohodlný je i systém otvírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější, než standardní ocel.

 • Krbová kamna Inspire 45 vyniká svým malým rozměrem a účinným hořením. Tento model je širší verzí oproti modelu Inspire 40, což umožňuje vkládat opravdu velká polena.

 • Krbová kamna Inspire 55 vyniká hlavně širokou spalovací komorou, účinným hořením a masivní konstrukcí z kamnářské oceli tl. 5 mm. Tento model je širší verzí oproti modelu Inspire 45, což umožňuje vkládat polena přes 50 cm (šířka komory 56 cm). Ke kamnům lze přikoupit i spodní dřevník, kdy budete mít palivo vždy po ruce (foto viz. galerie níže)...

 • Krbová kamna Inspire 55H je verze se zásobníkem na dřevo, což je velice praktické. Dále tato kamna vynikají hlavně širokou spalovací komorou, účinným hořením a masivní konstrukcí z kamnářské oceli tl. 5 mm. Tento model je širší verzí oproti modelu Inspire 45, což umožňuje vkládat polena přes 50 cm (šířka komory 56 cm)...

 • Krbová kamna Oura 100 jsou jedinečná kamna s velmi moderním designem. Oura 100 se vyznačuje mimo jiné velkým topeništěm a podstavcem formou tzv. kuří nohy, kde je možnost natáčení 2x 60°. Kromě toho se soustředí na detaily z nerezové oceli a pěkná velká dvířka z litiny.

 • Krbová kamna Oura 100 side windows jsou jedinečná kamna s velmi moderním designem. Oura 100 side windows se vyznačuje mimo jiné velkým topeništěm, bočním prosklením pro ještě větší požitek z plamenů a podstavec formou tzv. kuří nohy, kde je možnost natáčení 2x 60°.

 • Krbová kamna Oura 200 jsou jedinečná minimalistická kamna s velmi moderním designem. Oura 200 se vyznačuje mimo jiné velkým topeništěm a možností akumulace jak horní deskou, tak i bočnicemi z mastkového kamene. Kromě toho se soustředí na detaily z nerezové oceli a pěkná velká dvířka z litiny.

 • Krbová kamna Oura 300 jsou jedinečná minimalistická kamna s velmi moderním designem. Oura 300 se vyznačuje mimo jiné velkým topeništěm a integrovaným akumulačním kamenem Thermastone v horní nadstavbě pro větší tepelné zisky.

 • Krbová kamna s výměníkem Scan-line 800 Aqua je verze kamen s úžasným designem a navíc s teplovodním výměníkem, takže můžete rozvádět teplo do dalších místností.

 • Krbová kamna s výměníkem Scan-line 805 Aqua je vyšší verze kamen s úžasným designem a navíc s teplovodním výměníkem, takže můžete rozvádět teplo do dalších místností.