Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Kachlová kamna Bavaria K rovný sokl

ABX - Kachlová kamna bez výměníku

Kachlová kamna ABX Bavaria K rovný sokl v provedení zelená, bordo, ahorn, picasso, kaštan, moosgrun, tabakbraun mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3,5 až 9 kW. Kachlová kamna ABX Bavaria jsou schopna vytopit prostor 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2 kg suchého dřeva za hodinu, nebo 1,7 kg uhelných briket.

More details

Více informací - Kachlová kamna Bavaria K rovný sokl

Kachlová kamna ABX Bavaria K rovný sokl v provedení zelená, bordo, ahorn, picasso, kaštan, moosgrun, tabakbraun mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3,5 až 9 kW. Kachlová kamna ABX Bavaria K rovný sokl jsou schopna vytopit prostor 70 až 180 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2 kg suchého dřeva za hodinu, nebo 1,7 kg uhelných briket. Použitá krbová vložka je ocelová s litinovým roštem, dvířky a rámem, topeniště je vyloženo vermeculitem. Kamna mají přívod terciálního vzduchu a nemají možnost připojení hrdla pro přívod vzduchu z exteriéru.

Kachlová kamna klasického designu s litinovým čelem a dvířky. Splňují nejpřísnější německé a rakouské normy. Možnost využití horního a zadního vývodu. Kamna mají možnost variace žuly a mastku na místo kachlů.

Parametry produktu - Kachlová kamna Bavaria K rovný sokl

Nominální výkon 7 kW
Rozsah výkonu 3,5 - 9 kW
Účinnost 79 %
Průměr kouřovodu 150 mm
Terciální vzduch Ano
Vytápěcí schopnost 70 - 180 m³
Spotřeba paliva 2 kg
Barva černá Ano
Hmotnost 121 kg
Šířka 762 mm
Výška 700 mm
Hloubka 470 mm
Horní vývod kouřovodu Ano
Zadní vývod kouřovodu Ano
Palivo: dřevo Ano
Palivo: hnědouhelné brikety Ano
Palivo: dřevěné brikety Ano

Soubory ke stažení - Kachlová kamna Bavaria K rovný sokl