Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Krbová kamna Artemis

ABX - Krbová kamna bez výměníku

Krbová kamna ABX Artemis v provedení žula béžová včetně horní desky nebo pískovec včetně horní desky mají jmenovitý výkon 6 kW, maximální výkon 8 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 60–160 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2,0 kg/hod suchého dřeva. Krbová kamna ABX Artemis jsou ocelová dvouplášťová krbová kamna.

More details

Více informací - Krbová kamna Artemis

Krbová kamna ABX Artemis v provedení žula béžová včetně horní desky nebo pískovec včetně horní desky mají jmenovitý výkon 6 kW, maximální výkon 8 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 60–160 m³. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2,0 kg/hod suchého dřeva. Krbová kamna ABX Artemis jsou ocelová dvouplášťová krbová kamna. Ohniště je vyloženo nehořlavým materiálem, takže se oheň nedostane na skelet kamen. Rošt je litinový, skrytý za dvířky. Krbová kamna ABX Artemis mají přívod terciálního vzduchu do ohniště a možnost externího přívodu vzduchu.

Kamna vyrobená nejmodernější technologií. Jedinečný design doplňuje obložení z kamene či plechu. Splňují nejpřísnější německé a rakouské normy. Jsou určeny i pro nízkoenergetické domy s možností dopravení spalovacího vzduchu z vně budovy. Možnost využití horního a zadního vývodu pro kouřovod.

Parametry produktu - Krbová kamna Artemis

Nominální výkon 6 kW
Rozsah výkonu 3 - 8 kW
Účinnost 78 %
Průměr kouřovodu 150 mm
Terciální vzduch Ano
Přívod ext. vzduchu Ano
Vytápěcí schopnost 60 - 160 m³
Spotřeba paliva 2 kg
Barva černá Ano
Barva šedá Ano
Hmotnost 235 kg
Šířka 600 mm
Výška 1184 mm
Hloubka 566 mm
Horní vývod kouřovodu Ano
Zadní vývod kouřovodu Ano
Palivo: dřevo Ano
Palivo: ekobrikety Ano

Soubory ke stažení - Krbová kamna Artemis