Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Krbová kamna Polar 4

ABX - Krbová kamna bez výměníku

Krbová kamna ABX Polar 4 v provedení šedý plech, černý plech, mastek (rovný, kulatý) včetně horní desky, žula (paradiso, kašmír, gold) včetně horní desky pískovec včetně horní desky mají jmenovitý výkon 5 kW, maximální výkon 7 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 50–140 m³.

More details

Více informací - Krbová kamna Polar 4

Krbová kamna ABX Polar 4 v provedení šedý plech, černý plech, mastek (rovný, kulatý) včetně horní desky, žula (paradiso, kašmír, gold) včetně horní desky pískovec včetně horní desky mají jmenovitý výkon 5 kW, maximální výkon 7 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 50–140 m³. Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu je 1,7 kg suchého dřeva za hodinu. Jedná se o ocelová dvouplášťová krbová kamna, ohniště je vyloženo nehořlavým materiálem (vermeculitem), rošt je litinový, popelník je skrytý za dvířky.

Kamna vyrobená nejmodernější technologií, pomocí jäklového rámu, dávají kamnům jedinečný vzhled a pevnost. Splňují nejpřísnější německé a rakouské normy. Jsou určeny i pro nízkoenergetické domy s možností dopravení spalovacího vzduchu z vně budovy. Možnost využití horního a zadního vývodu.

Parametry produktu - Krbová kamna Polar 4

Nominální výkon 5 kW
Rozsah výkonu 2,5 - 7 kW
Účinnost 81 %
Průměr kouřovodu 150 mm
Terciální vzduch Ano
Přívod ext. vzduchu Ano
Vytápěcí schopnost 50 - 140 m³
Spotřeba paliva 1.7 kg
Barva černá Ano
Barva šedá Ano
Hmotnost 155 kg
Šířka 523 mm
Výška 1085 mm
Hloubka 384 mm
Horní vývod kouřovodu Ano
Zadní vývod kouřovodu Ano
Palivo: dřevo Ano
Palivo: hnědouhelné brikety Ano
Palivo: ekobrikety Ano

Soubory ke stažení - Krbová kamna Polar 4