Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Krbová vložka SIGMA R

Chci více informací - Krbová vložka SIGMA R

Flamen - Krbové vložky bez výměníku

Krbová vložka FLAMEN SIGMA R v provedení rohové pravé. Elegantní rohové rámové prosklení, jednodílné ohýbané sklo, vertikální výsuv a horizontální otevírání, možnost napojení čerstvého vzduchu pro hoření z exteriéru Ø 120 mm, moderní jednoduchý design, s nerezovým madlem a jediným ovládacím prvkem, elegantní výstelka topeniště z materiálu LACfire se čtyřletou zárukou,...

More details

Více informací - Krbová vložka SIGMA R

Krbová vložka FLAMEN SIGMA R v provedení rohové pravé. Elegantní rohové rámové prosklení, jednodílné ohýbané sklo, vertikální výsuv a horizontální otevírání, možnost napojení čerstvého vzduchu pro hoření z exteriéru Ø 120 mm, moderní jednoduchý design, s nerezovým madlem a jediným ovládacím prvkem, elegantní výstelka topeniště z materiálu LACfire se čtyřletou zárukou, výstelka akumuluje teplo pro účinné, efektivní a čisté spalování, včetně obezdívacího rámečku 4 x 45°, včetně podstavce a rektifikačních šroubů, kvalitní bezúdržbový pojezd s nerezovými lanky a s krytem z pozinkovaného plechu, se systémem FLAMclean pro čisté sklo a nízké zplodiny, topeniště dokonale utěsněno, s roštem a popelníkem, kvalitní výrobní provedení, Záruka na těleso krbu 10 let, certifikace dle ČSN EN 13229, 15a-BVG, DINplus, BlmSchV Stufe II

Příslušenství: teplovzdušný výměník, automatická regulace hoření TIMPEX nebo PLUM

Teplovzdušné krbové vložky SIGMA v čelním (F), rohovém levém (L) nebo rohovém pravém (R) provedení jsou to pravé pro tepelnou pohodu Vašeho domova. Nabízejí Vám skvělý design, nádherný pohled na oheň přes čisté sklo a výborné technické parametry.

Můžete si při tom zvolit, zda dáte přednost bezrámovému provedení (S), kdy je kovová konstrukce krbové vložky a dveří skryta za designovým potištěným sklem nebo rámovým provedením, kdy elegantní designový rámeček dotvoří vzhled Vašeho krbu.

Krbové vložky SIGMA mají možnost přisávání čerstvého vzduchu z exteriéru nebo např. z půdy. Nijak tedy, kromě doby přikládání, neovlivňují hospodaření se vzduchem ve Vašem domě nebo bytě. Regulace se provádí velmi jednoduše pomocí jediného ovládacího prvku. Hladký vertikální pojezd dvířek ovládáte pomocí nerezového madla. Pomocí "studené ruky" pak můžete dvířka otevřít i do boku pro čištění topeniště krbu a skla dvířek. "Studená ruka" je dodávána zvlášť a neruší tak design krbu.

Výstelka topeniště je provedena z vysoce kvalitního materiálu LACfire, který teplo akumuluje a kromě ochrany krbové vložky přispívá i k dosažení lepších parametrů hoření. Z materiálu LACfire je vyroben také rošt, pod kterým najdete velkobjemový popelník, který umožňuje snadné vynesení popela.

příslušenství si můžete zvolit teplovzdušný výměník pro realizaci rozvodů teplého vzduchu nebo elektronickou regulaci hoření TIMPEX nebo PLUM, která přispěje k ekonomickému a ekologickému provozu Vašeho krbu FLAMEN.

Parametry produktu - Krbová vložka SIGMA R

Nominální výkon 9.5 kW
Rozsah výkonu 8 - 13 kW
Účinnost 85 %
Průměr kouřovodu 180 mm
Terciální vzduch Ano
Přívod ext. vzduchu Ano
Vytápěcí schopnost 105 - 333 m³
Minimální tah komína 12 Pa
Spotřeba paliva 2.6 kg
Hmotnost 240 kg
Šířka 845 mm
Výška 1435 mm
Hloubka 604 mm
Horní vývod kouřovodu Ano
Palivo: dřevo Ano
Palivo: dřevěné brikety Ano
  • Facebook komentáře
  • Facebook komentáře