Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Krbová vložka BETA R

Chci více informací - Krbová vložka BETA R

Flamen - Krbové vložky bez výměníku

Krbová vložka FLAMEN BETA R v provedení rohovém rámovém prosklení. Elegantní rohové rámové prosklení - šířka cca 500 mm, jednodílné ohýbané sklo, horizontální otevírání, možnost napojení čerstvého vzduchu pro hoření z exteriéru Ø 120 mm, jednoduchý moderní design, s nerezovým madlem a jediným ovládacím prvkem k regulaci hoření, elegantní výstelka topeniště z materiálu,...

More details

Více informací - Krbová vložka BETA R

Krbová vložka FLAMEN BETA R v provedení rohovém rámovém prosklení. Elegantní rohové rámové prosklení - šířka cca 500 mm, jednodílné ohýbané sklo, horizontální otevírání, možnost napojení čerstvého vzduchu pro hoření z exteriéru Ø 120 mm, jednoduchý moderní design, s nerezovým madlem a jediným ovládacím prvkem k regulaci hoření, elegantní výstelka topeniště z materiálu LACfire se čtyřletou zárukou - výstelka akumuluje teplo pro účinné, efektivní a čisté spalování, včetně obezdívacího rámečku 4 x 45°, včetně podstavce a rektifikačních šroubů, s efektivním systémem spalování FLAMclean pro čisté sklo a nízké emise, topeniště bezroštové nebo ve variantě s roštem a popelníkem - topeniště dokonale utěsněno, příprava pro automatickou regulaci hoření, kvalitní výrobní provedení, záruka na těleso krbu 10 let, certifikace dle ČSN EN 1322915a-BVG, DINplus, BlmSchV Stufe II

Příslušenství: teplovzdudšný výměník, automatická regulace hoření TIMPEX nebo PLUM

Teplovzdušné krbové vložky řady BETA patří svými rozměry a technickými parametry k menším modelům, jejich použití je však mnohem širší. Díky regulovatelnému výkonu 4 – 8 kW je s nimi možné topit také v nízkoenergetických domech, kde jsou nižší požadavky na výkon krbu.

Krbové vložky BETA v čelním (F), rohovém levém (L) nebo rohovém pravém (R) provedení jsou to pravé pro tepelnou pohodu Vašeho domu. Nabízejí Vám skvělý design, nádherný pohled na oheň přes čisté sklo a výborné technické parametry.

Můžete si při tom zvolit, zda dáte přednost bezrámovému (S) provedení, kdy je kovová konstrukce krbové vložky a dveří skryta za designovým potištěným sklem nebo rámovým provedením, kdy elegantní designový rámeček dotvoří vzhled Vašeho krby.

Krbové vložky BEA mají možnost přisávání čerstvého vzduchu z exteriéru nebo např. z půdy. Nijak tedy, kromě doby přikládání, neovlivňují hospodaření se vzduchem ve Vašem domě nebo bytě. Regulace se provádí velmi jednoduše pomocí jediného ovládacího prvku. Dvířka se otevírají do boku jak pro přikládání, tak pro čištění topeniště krbu a skla dvířek.

Výstelka topeniště je provedena z vysoce kvalitního materiálu LACfire, který teplo akumuluje a kromě ochrany vložky tak přispívá i k dosažení lepších parametrů hoření. Z materiálu LACfire je proveden rovněž rošt, pod kterým najdete velkobjemový popelník, který umožňuje snadné vynesení popela. Kromě klasického topeniště s roštem a popelníkem si můžete zvolit také topeniště bezroštové (bez roštu a popelníku).

Z příslušenství si můžete zvolit teplovzdušný výměník pro realizaci rozvodů teplého vzduchu nebo elektronickou regulaci hoření TIMPEX nebo PLUM, která přispěje k ekonomickému a ekologickému provozu Vašeho krbu FLAMEN.

Parametry produktu - Krbová vložka BETA R

Nominální výkon 6 kW
Rozsah výkonu 4 - 8 kW
Účinnost 82 %
Průměr kouřovodu 160 mm
Terciální vzduch Ano
Přívod ext. vzduchu Ano
Vytápěcí schopnost 66 - 210 m³
Minimální tah komína 12 Pa
Spotřeba paliva 2 kg
Hmotnost 120 kg
Šířka 660 mm
Výška 1161 mm
Hloubka 510 mm
Horní vývod kouřovodu Ano
Palivo: dřevo Ano
Palivo: dřevěné brikety Ano
  • Facebook komentáře
  • Facebook komentáře