Krbová a kachlová kamna - Libor Eisenhammer

Krbová vložka s výměníkem CTM AQUAFIRE PLUS 17 kW, rovné sklo

CTM - Krbové vložky s výměníkem

Krbová vložka s výměníkem CTM AQUAFIRE PLUS 17 kW, rovné sklo. Teplovodní krb se sekundárním spalováním a přívodem externího vzduchu. Čistá linie litinových dvířek v provedení TITANIUM. Rukojeť dvířek a táhlo klapky v provedení saténový chrom. Výkon 13 kW (11,4 kW výkon výměníku). Ocelový dvou plášť s lamelovým výměníkem. Litinová dvířka - rovné sklo. S chladící bezpečnostní smyčkou.

More details

Více informací - Krbová vložka s výměníkem CTM AQUAFIRE PLUS 17 kW, rovné sklo

Krbová vložka s výměníkem CTM AQUAFIRE PLUS 17 kW, rovné sklo. Teplovodní krb se sekundárním spalováním a přívodem externího vzduchu. Čistá linie litinových dvířek v provedení TITANIUM. Rukojeť dvířek a táhlo klapky v provedení saténový chrom. Výkon 13 kW (11,4 kW výkon výměníku). Ocelový dvou plášť s lamelovým výměníkem. Litinová dvířka - rovné sklo. S chladící bezpečnostní smyčkou. Provedení 1 / 2,5 bar.

Teplovodní krby CTM jsou unikátní svou patentovanou konstrukcí, která zajišťuje maximální využití energie do tepelného výměníku a optimální hoření v krbu. Zaměření pouze na teplovodní krby a 30leté zkušenosti jsou znát na každém krbu.

Parametry produktu - Krbová vložka s výměníkem CTM AQUAFIRE PLUS 17 kW, rovné sklo

Nominální výkon 17.5 kW
Výkon do vody 15.4 kW
Výkon do vzduchu 2.1 kW
Vodní obsah výměníku 45 l
Účinnost 79 %
Průměr kouřovodu 200 mm
Přívod ext. vzduchu Ano
Provozní tlak 1 bar / 2,5 bar
Minimální tah komína 12 Pa
Spotřeba paliva 3 kg
Hmotnost 153 / 192 kg
Šířka 720 mm
Výška 1250 mm
Hloubka 555 mm
Horní vývod kouřovodu Ano
Palivo: dřevo Ano